Karpacz jest doskonałym miejscem na wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi, zarówno latem, jak i zimą. Coś dla siebie znajdą tutaj amatorzy pieszych wędrówek, górskich wspinaczek, zapierających dech w piersiach widoków, ciekawych zabytków, niepowtarzalnej przyrody oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Ten ostatni może mieć postać na przykład rekreacyjnego biegania albo jazdy na rowerze, ale zimą szczególnie popularne pozostaje narciarstwo. W pobliżu Hotelu Sanssouci znajduje się zaś stacja narciarska Pod Wangiem, która z pewnością zachwyci każdego miłośnika białego szaleństwa.

Stacja Pod Wangiem, czyli idealny wybór dla amatorów jazdy na nartach

Hotel Sanssouci w Karpaczu wkrótce stanie się znakomitym wyborem dla każdego narciarza, zarówno amatora dopiero rozpoczynającego swoją przygodę z jazdą na nartach, jak i doświadczonego pasjonata. Niedaleko obiektu można bowiem skorzystać z 400-metrowego stoku narciarskiego przy stacji Pod Wangiem. Jest on doskonale oświetlony, sztucznie dośnieżany, dysponuje kilkoma wyciągami, a wypożyczalnia sprzętu dla dorosłych oraz dzieci zadowoli nie tylko narciarzy, ale też snowboardzistów. Osoby początkujące mogą liczyć również na wsparcie doświadczonych instruktorów, natomiast relaks zapewni świetnie wyposażony bar.

Propozycja Hotelu Sanssouci dla narciarzy

Niewielka odległość od stacji narciarskiej Pod Wangiem oraz wielu malowniczych stoków to niejedyne powody, dla których Hotel Sanssouci w Karpaczu będzie cieszył się zainteresowaniem miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu w górach. Chcąc uprzyjemnić, a przede wszystkim ułatwić beztroski pobyt gościom planującym jazdę na własnych nartach lub snowboardzie, obiekt zaproponuje możliwość skorzystania z narciarni, gdzie wszelkiego rodzaju sprzęt będzie przechowywany w odpowiednich warunkach gwarantujących jego bezpieczeństwo.

Nowe apartamenty na sprzedaż w Karpaczu

Znakomita lokalizacja to jedna z wielu zalet Hotelu Sanssouci w Karpaczu, które bez wątpienia sprawią, że będzie on chętnie wybierany przez narciarzy, snowboardzistów, ale też turystów szukających odprężenia wśród wspaniałych górskich krajobrazów. Dzięki zainteresowaniu gości krajowych oraz zagranicznych inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup apartamentu w systemie condo, będą zaś mogli liczyć na stałe zyski w skali roku nawet przez 20 lat trwania umowy.