Lokalizacja | Hotel Sanssouci
Lokalizacja


KARPACZ

Karkonosze — apartamenty hotelowe na sprzedaż w górach

Hotel Sanssouci położony jest w Karpaczu Górnym w okolicy legendarnego Kościółka Wang przy ulicy Karkonoskiej. To niezwykłe miejsce z wielowątkową, fascynującą historią. Hotel Sanssouci to 109 apartamentów inwestycyjnych, którym planujemy przywrócić dawną świetność minionego stulecia, w standardzie 5-gwiazdkowym. Budynek usytuowany jest na wysokości 840 m n.p.m., dzięki czemu z jego okien rozpościera się niezapomniany, panoramiczny widok na góry, głównie na całą Kotlinę Jeleniogórską oraz Śnieżkę. Nieruchomość graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym, co zapewnia spokój i ciszę w apartamentach na sprzedaż.

< >

Sanssouci — hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu

Nasze apartamenty w Karkonoszach będą zlokalizowane w najdogodniejszym pod względem podziwiania malowniczych krajobrazów punkcie Karpacza, a także w pobliżu innych wyjątkowych miejsc, co stanowi idealny wybór zwłaszcza dla gości kochających góry. Z hotelu Sanssouci będzie można dotrzeć między innymi do niezwykłego Dzikiego Wodospadu, ponad 900-metrowej góry Jeleniec, formacji skalnej Kotki albo pięknej Doliny Pląsawy. Decydując się na inwestycję w apartamenty na sprzedaż w Karpaczu, mogą Państwo mieć pewność, że będą one cieszyły się zainteresowaniem zarówno turystów krajowych, jak i zagranicznych.

Luksusowe apartamenty pod wyciągiem — Karpacz

Piękna okolica z zachwycającym widokiem na góry to jednak niejedyna zaleta doskonałej lokalizacji budynku. Nasz 5-gwiazdkowy hotel w Karpaczu znajduje się bowiem w niewielkiej odległości od 400-metrowego stoku narciarskiego "Pod Wangiem" — oświetlonego, sztucznie naśnieżanego i korzystającego z nowoczesnego wyciągu. Apartamenty w Sanssouci z pewnością przyciągną więc miłośników jazdy na nartach, którzy będą mogli skorzystać też z wypożyczalni sprzętu, pomocy instruktorów lub baru. Ponadto w samym hotelu oddamy do dyspozycji gości między innymi basen, restaurację, SPA, siłownię czy historyczną salę balową.

Hotel z pięknym widokiem na góry w Karpaczu

Zależy nam na tym, aby przywrócić Sanssouci do dawnej świetności i sprawić, by znów stał się jednym z najatrakcyjniejszych 5-gwiazdkowych obiektów hotelowych w kraju. Z tego powodu poza odnowieniem hotelu planujemy budowę zupełnie nowego skrzydła z przestronnym tarasem widokowym pozwalającym gościom na podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów. Co więcej, inwestycja zakłada też stworzenie wspaniałych ogrodów otoczonych terenami Karkonoskiego Parku Narodowego. Zainteresowały Państwa nasze apartamenty w Karpaczu na sprzedaż? Zachęcamy do kontaktu!

Apartamenty na sprzedaż — Karpacz Górny

Ekskluzywne apartamenty na sprzedaż w hotelu z widokiem na góry Sanssouci w Karpaczu to inwestycja polegająca na zakupie pokoju hotelowego zarządzanego przez doświadczonego operatora. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na stały, 8-procentowy zysk w skali roku, indeksowanie czynszu zgodnie ze wskaźnikiem inflacji, 15 dni pobytu właścicielskiego oraz pełen dostęp do infrastruktury obiektu. Zapraszamy do skorzystania z propozycji inwestycji w apartamenty w Karkonoszach!

Zostaw kontakt


NASZ KONSULTANT PRZEDSTAWI SZCZEGÓŁY INWESTYCJI